דף הבית » פתרונות

וירטואליזציה

וירטואליזציה

וירטואליזציה היא המילה האחרונה בתחום המיחשוב לעסקים, ומשמעותה הפרדת הקשר ההדוק בין תשתיות החומרה ובין התוכנות הפועלות על המחשב. וירטואליזציה, או בשמה האחר- איחוד שרתים, מספקת מענה לבעיות רבות של ניהול סביבות נתונים, הן מההיבט הטכנולוגי והן מההיבט המסחרי. IT Group מתמחה באספקת פתרונות וירטואליזציה לעסקים ומתמקדת בהתאמת פתרונות וירטואליזיציה ו-VDI למגזר העסקים הקטנים והבינוניים (SMB).

תחנות רזות

תחנות רזות

חיסכון הוא מושג מוביל בעולם העסקים כיום, והוא מתקשר הן לפן הכלכלי והן למגמה הירוקה של חיסכון באנרגיה. הגברת יעילותן של מערכות המחשב בארגון באופן שישיג גם חיסכון כספי וגם יעילות מוגברת בעבודה הוא מצרך מתבקש, ובעולם זה בולט בשנים האחרונות הפיתרון של תחנות רזות- Thin Clients כחלק ממעבר של הארגון למערך וירטואליזציה.

תשתיות

תשתיות

תחום תשתיות מיחשוב מספק מגוון רחב של שירותים ופתרונות ממיטב המוצרים הקיימים בתחום, הכוללים ייעוץ, תכנון, ליווי, נקמה והטמעה של שירותים הניתנים ע"י מומחי החברה.
תחום זה כולל רכיבי חומרה, תוכנה, שרתים, תחנות קצה, אבטחת מידע ותמיכת מיחשוב.

פתרונות מיקור-חוץ

פתרונות מיקור-חוץ

מיקור חוץ היא שיטת ניהול אשר הפכה בשנים האחרונות למקובלת בקרב חברות רבות, ומשמעותה התמקדות בפעילויות הליבה של הארגון ושימוש בספקים חיצוניים לפעילויות המלוות. מיקור חוץ הוכח ככלי יעיל במערכים רבים, אך במיוחד בולט השימוש בו בכל הקשור לשירותי המחשוב בארגון. IT Group מתמחה באספקת מגוון רחב של שירותי מחשוב לארגונים במיקור חוץ, הכוללים הקמת ותחזוקת רשתות, שירותי תמיכה, כוח אדם לפרויקטים ארוכי טווח ועוד.

גיבוי ושחזור

גיבוי ושחזור

יישום פתרונות גיבוי ושחזור מבוססי קלטות, דיסקים או מדיה אופטית. יישום פתרונות אנטי וירוס מבית Trend Micro ו-Symantec, הגנת רשתות באמצעות שרת ISA. יישום והטמעה של מוצרי אנטי ספאם כגון PineApp, Ironport, ו- MailSweeperתכנון והטמעה של מגוון מוצרי All-in-One.

רשתות ואבטחת מידע

רשתות ואבטחת מידע

רשתות תקשורת מקומיות ומרחביות הן הבסיס לפעילותן של חברות רבות. המידע הארגוני ואופן הזרימה שלו בין התחנות השונות בארגון הוא לב ליבה של הפעילות המתבצעת בעסק, וכל תקלת תקשורת פנימית בעסק עלולה להביא לנזקים כבדים, החל מהפסקת עבודה זמנית ועד לאובדן מידע יקר ערך. אנו ב-IT Group מתמחים באספקת פתרונות Networking ו-Security מתקדמים המבוססים על מוצרי התוכנה והחומרה הטובים ביותר.

שרותי ענן

שרותי ענן

****בקרוב****

יצירת קשר מיידית

  השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
* שם מלא:
* אימייל:
  הודעה:
*  קוד זיהוי קוד זיהוי