דף הבית » פתרונות » פתרונות מיקור-חוץ

מיקור חוץ היא שיטת ניהול אשר הפכה בשנים האחרונות למקובלת בקרב חברות רבות, ומשמעותה התמקדות בפעילויות הליבה של הארגון ושימוש בספקים חיצוניים לפעילויות המלוות. מיקור חוץ הוכח ככלי יעיל במערכים רבים, אך במיוחד בולט השימוש בו בכל הקשור לשירותי המחשוב בארגון. IT Group מתמחה באספקת מגוון רחב של שירותי מחשוב לארגונים במיקור חוץ, הכוללים הקמת ותחזוקת רשתות, שירותי תמיכה, כוח אדם לפרויקטים ארוכי טווח ועוד.

 
מיקור חוץ – איך זה עובד
את שירותי האאוטסורסינג שאנו מציעים ניתן לספק בכמה דרכים. הדרך הראשונה היא רכישה של בנק שעות אשר אותו ניתן לנצל על פי צרכי הארגון, והיא מתאימה לארגונים בעלי צרכים משתנים. הדרך השנייה היא השמה של אנשי מקצוע קבועים מטעם IT GROUP בארגונכם במשרה מלאה או חלקית. כמובן שניתן לשלב בין שתי השיטות על מנת להגיע להתאמה המרבית לצרכי הארגון.
 
IT Group - שירותי אאוטסורסינג
שירותי האאוטסורסינג המסופקים על ידי IT Group כוללים-
·         ניהול ותפעול של רשתות תקשורת
·         שירותי תמיכה באמצעות Help Desk בשעות העבודה ולאחריהן
·         שירותי תשתית
·         ניהול אתרי התשתית של החברה
·         יעוץ ומתן המלצות תקופתיות בתחומי התוכנה והחומרה, וכן בפרויקטים שונים בהם מעורב הארגון.
·         בחירת המערכות המתאימות לארגון אשר יוכלו לתמוך בהתפתחותו העסקית, הטמעתן ותחזוקתן.
 
שירותי אאוטסורסינג אינם מתמקדים רק במתן פתרונות נקודתיים, ולכן ישנה חשיבות גדולה לספק אאוטסורסינג אשר ידע לא להתמקד בתשתיות בלבד, אלא לספק פיתרון כולל ללקוח. שירותי האאוטסורסינג מבית IT GROUP מציעים פיתרון מלא ללקוח הכולל יעוץ, אפיון, הקמה, הטמעה, תחזוקה ותמיכה, ובכך תורמים להשגת ערך מוסף עבורו.

יצירת קשר מיידית

  השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
* שם מלא:
* אימייל:
  הודעה:
*  קוד זיהוי קוד זיהוי